Menu

Připravujeme další Khamoro, podívejte se na fotky z letošního ročníku

Sotva dozněly poslední tóny romské hymny Djelem Djelem, která uzavírala slavnostní galavečer v klubu Sasazu, organizátoři se už vrhli po hlavě do přípravy dalšího festivalového ročníku.

Akce jako je Khamoro vyžaduje téměř roční přípravu a plánování. Jakmile je jedno Khamoro úspěšně završeno a realizačnímu týmu je dopřáno si na chvíli vydechnout, už je třeba vymýšlet co dál.

Přichází na řadu rekapitulace a zhodnocení. Všeho toho, co se vydařilo na jedničku i toho hodnoceného chvalitebně a dobře. Přemýšlíme co zlepšit, probíráme nápady na nové akce a především vybíráme kapely, které si v Praze zahrají příště.

Fotogalerie z letošního ročníku

Pro všechny, kteří si chtějí připomenout atmosféru z koncertu Věry Bílé a Kale, Mahala Rai Bandy, dětského dne nebo skvělého jazzu v podání Angela Debarre s kapelou, máme dobrou zprávu.

Ze záplavy mnoha tísíc fotek, které pořídili naši fotografové, jsme vybrali to nejlepší a vytvořili fotogalerii, kterou najdete na adrese www.khamoro.cz.

Pro ty, kteří se nezúčastnili, nechť slouží jako návnada. Doufáme, že vás nálada, která z fotek vyzařuje chytne a vy příští rok dorazíte.

Rekordní návštěvnost

Účast na letošním ročníku překonala všechna očekávání. Úspěch přičítáme mimo jiné také letošnímu povedenému výběru kapel. Ti z vás, kteří festival navštěvují pravidelně, by jistě potvrdili, že počet návštěvníků závěrečného galakoncertu byla opravdu více než nadprůměrná. Děkujeme za vaši podporu!

Máme termín příštího Khamora

Khamoro se bude příští rok konat v termínu 29. 5. - 4. 6. 2016.