English (UK)
05
leden
2015

Přípravy na sedmnáctý ročník Světového romského festivalu Khamoro jsou v plném proudu! Organizátoři ze Slova 21 a Studia Production Saga pro návštěvníky připravují opět celou řadu akcí.

Chybět samozřejmě nebudou oblíbené koncerty tradiční romské hudby, defilé účinkujících v centru Prahy, koncerty světově uznávaného gypsy jazzu, ale i odborný a doprovodný program. Jeho součástí budou nejrůznější taneční workshopy, vernisáže nebo dětský den „Khamororo“, se kterým organizátoři největšího romského festivalu na světě přišli loni a měl velký úspěch. A to není zdaleka všechno!

Na návštěvníky čeká hned několik dalších překvapení. „Program se v této chvíli teprve dolaďuje, jednáme s jednotlivými romskými kapelami a jsme přesvědčeni, že i v roce 2015 se mají návštěvníci festivalu Khamoro opravdu na co těšit.  Vystoupí opět ti nejlepší romští hudebníci z celého světa,“ říká producent a art manager festivalu Džemil Silajdžić.

Festival Khamoro je nejznámější romský festival na světě, který každoročně do Prahy přiláká kolem 9 tisíc návštěvníků nejen z Česka, ale i ze zahraničí. Doposud je jednou z nejvýraznějších aktivit organizace Slovo 21. Od roku 1999 jej podpořilo mnoho významných osobností, například Václav Havel, Petr Pithart, Libuše Benešová nebo Ramiro Cibrian.

Zobrazeno: 3844

Videoklip

khamoro 2016 videospot titulni

Hlavní partneři

Pořadatelé

poradatele

 

Co se děje na Facebooku

Khamoro 2016 - program

letak khamoro 2016

 

Vernisáž výstavy Matěje Holuba

vystava holub letak small

 

Přání Khamoru k 18. narozeninám od Marty

prani 1 small

 

Dětský den Khamororo

khamororo letak small

 

Kontakt

logo-slovo21-adresa

Facebook

 

 

Copyright © 2017 Slovo 21, o. s. Created by Rynet.cz.
S5 Logo