Menu
Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Khamoro Praha 2017:           Program                Účinkující                Doprovodné akce

koference e banner kopie

 

Mezinárodní konference

Kvalitní vzdělávání pro každého

  - Více informací - 

Program

19. ročník festivalu Khamoro 2017

 

Neděle 28. 5. 2017

19:00 Střelecký ostrov – Khamoro party na Vltavě: Jan Bendig & Guests – Markéta Konvičková, Monika Bagárová a Elis/CZ-SK, DJ Gadjo/CZ

Pondělí 29. 5. 2017

17:00 Městská knihovna v Praze – přehlídka romské literatury Gavoro

19:00 Kavárna Lucerna – vernisáž výstavy Rishabha Kaula: Backstage Diaries/IND-CZ

21:00 Jazz Dock – koncert Gypsy Jazz: Christiano Gitano Quartet/DE

Úterý 30. 5. 2017

10:00 Městská knihovna v Praze – Gavoro - kurzy tvůrčího psaní

16:00 Městská knihovna v Praze – Gavoro - ženy v romské literatuře

19:00 Knihovna Václava Havla – Gavoro - romská postava v (ne)romské literatuře

21:00 Jazz Dock – koncert Gypsy Jazz: Nitcho Reinhardt trio/FR

Středa 31. 5. 2017

10:00 KC Novodvorská – Gavoro - přednáška a divadelní představení: Čirikloro, aneb co říká ptáček?

16:00 Městská knihovna v Praze – Gavoro - slovenská romská literatura

19:30 Rock Café – divadelní představení Kamav aver muršes/SK

Čtvrtek 1. 6. 2017

19:00 České centrum Praha – vernisáž výstavy Galerie Kai Dikhas/DE: Akate te beshen

19:00 Palác Akropolis – koncert tradiční romské hudby: Cimbálová kapela Viliama Didiáše/CZ-SK , Fuego y Fragua/ESP, Parno Graszt/HU, Siniša Stanković Orchestra/SRB

Pátek 2. 6. 2017

10:00 Clam-Gallasův palác – mezinárodní konference na téma inkluzivní vzdělávání

12:00 Václavské náměstí – defilé účinkujících centrem Prahy

15:00 České centrum – prezentace RomArchivu

15:00 park Portheimka – dětský den: Khamororo

17:00 Jeruzalémská synagoga – koncert klasické hudby inspirované romskými motivy a vernisáž výstavy Marka Wiedorna: Gypsy Soul/USA-CZ

19:00 Palác Akropolis – koncert tradiční romské hudby: Esma’s Band/MK, Taraf de Haïdouks/RO, Greg Demeter’s Moscow Gypsies/RU

Sobota 3. 6. 2017

10:00 Clam-Gallasův palác – mezinárodní konference na téma inkluzivní vzdělávání

12:15 Sportovní a rekreační areál Pražačka – fotbalový turnaj: Džas bavinas fotbal

20:00 SaSaZu – závěrečný galakoncert: Cimbálová kapela Viliama Didiáše/CZ-SK, Fuego y Fragua/ESP, Parno Graszt/HU, Siniša Stanković Orchestra/SRB, Esma’s Band/MK, Taraf de Haïdouks/RO, Greg Demeter’s Moscow Gypsies/RU